طراحی سایت پرند

طراحی سایت در پرند را به یک تیم حرفه ای بسپارید. اگر در شهر پرند ساکن هستید و نیاز به یک سایت برای خودتان یا کسب و کارتون دارید. همین الان با شماره ی 09129598460 پویا نعیمی تماس بگیرید. تا با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت وبسایت شما رو راه اندازی کنیم.

چطور میتوانم به تیم  شما اعتماد کنم؟

تضمین ما این است که تمام تلاش خودمان را انجام بدهیم که وبسایت بهینه با ظاهر دلخواه شما و امکانات بسیار حرفه ای داشته باشید. و اگر به هر دلیل پروژه دارای نقص باشد و شما از نتیجه راضی نباشید. پولی از شما دریافت نمیشود.
اگر پروژه در موعد مقرر تمام نشد بازهم به شما خسارت داده میشود.
تیم پویا نعیمی بالای 50 نمونه کار موفق در زمینه ی طراحی سایت و سئو دارد. انواع سایت های خبری , سایت آموزشی, وبسایت های فروشگاهی, ,وبسایت های شرکتی و… که تمامی این نمونه کار ها موجود است و میتوانید به لیست این پروژه ها دسترسی داشته باشید.

هزینه ی طراحی سایت به چه صورت است؟

ما این تضمین رو به شما میدهیم که با کمترین هزینه بالاترین امکانات رو در اختیار شما عزیزان بگذاریم.
مورد بعدی هزینه ی طراحی سایت شما صد در صد با نوع وبسایت شما مرتبط است. و همچنین هزینه با حوزه ی کاری شما صد در صد ارتباط خواهد داشت.

بعد از اتمام پروژه آیا پشتیبانی هم ارائه میشود؟

صد در صد بعد از اتمام پروژه ما پشتیبانی فنی سایت را تا شش ماه به صورت رایگان در نظر گرفته ایم.

پشتیبانی فنی شمامل چه مواردی میشود؟

پشتیبانی فنی مربوط به تمام بخش های فنی سایت از مشکلات دامنه و هاست تا مشکل نرم افزاری وبسایت شما میباشد. اگر تا شش ماه سایت شما دچار مشکل فنی بشودو تیم ما به صورت رایگان مشکل رو برای شما حل خواهد کرد.

آیا در پروژه های شما اصول سئو رعایت میشود؟

صد در صد در پروژه هایی که ما اجرا میکنیم تمام فاکتور های تاثیر گذار سئو مثل سرعت سایت و امنیت سایت و همچنین اصول سئو در کد های پروژه رعایت میشود. و در بهینه ترین حالت ممکن تحویل مشتری میگردد. اما برای سئو ی حرفه ای و حضور در نتایج رقابتی گوگل شما باید هزینه های سئو سایت را برسی بفرمایید.

آیا بعد از اتمام پروژه کار با سایت رو آموزش میدهید؟

صد در صد اگر شما نیاز به آموزش داشته باشید. بعد از اتمام پروژه به شما آموزش های لازم برای کار با بخش های مختلف سایت آموزش داده خواهد شد. و پشتیبانی آموزشی هم داریم که میتوانید تمام سوالات خود را از طریق تلگرام و واتساپ بپرسید.

اگر نیاز به راه اندازی سایت در شهر جدید پرند دارید همین الان از طریق واتساپ و یا شماره ی 09129598460 با ما تماس بگیرید. آماده ی عقد قرار داد با انواع سازمان ها شرکت ها و تمامی کسب کار های محترم پرند و رباط کریم.

ما به شما قول میدهیم که اخرین انتخاب شما برای انجام پروژه ی شما باشیم. چون پشتیبانی از مشتری و رضایت مشتری از پروژه برای ما در اولویت قرار دارد.